Stimmune 100ml

Doplnkové krmivo pri:

opakujúcich sa infekciách, malátnosti, ochoreniach spôsobených oslabenou imunitou, alergii, alergických reakciách na jedlo, dermatitíde, autoimunitných ochoreniach.

Cena
49,50 €
41,25 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  3 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo pri:

opakujúcich sa infekciách, malátnosti, ochoreniach spôsobených oslabenou imunitou, alergii, alergických reakciách na jedlo, dermatitíde, autoimunitných ochoreniach.


Popis

Alergické reakcie, žiaľ, neobchádzajú ani našich zvieracích miláčikov. Alergia sa prejavuje najčastejšie červenou, vysušenou a zapálenou pokožkou, výtokom z očí, nadmerným škrabaním sa alebo lízaním srsti, časté sú aj opakované zápaly uší. Stimmune je bylinná zmes, ktorá môže napomôcť posilniť imunitný systém. Je vhodná pri autoimunitných ochoreniach, dermatitíde, opakujúcich sa infekciách, alergiách na jedlo, pri reakciách na poštípanie hmyzom či pri alergii na lieky a vami používané chemické prostriedky v domácnosti. Zároveň organizmu napomáha chrániť sa proti infekcii.


Vhodné kombinovateľné produkty

BK-Detox pri opakujúcich sa infekciách

Resp-Aid pri respiračných problémoch, astme a pri kotercovom kašli

Multi Essentials na nutričnú podporu

Natures Immuno pri zníženej imuniteZloženie:

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes (kozinec blanitý, echinacea purpurová, mahónia cezmínolistá, všehoj ázijský, myrhovník molmolový)


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 2 hodnotenie
2x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Vyborny pri potravinovej alergii.
  • 5
    Nas pes mal na kozi hrozne pupaky, myslei sme si ze to bude rakovina koze a vsetko tomu nasvedcovalo. No nakoniec sa rakovina nepotvrdila. Podla Stanky sme upravili stravu a nasadili sme Stimmune a Yuccu. Zmena nenastala hned, no o 3 tyzdne sa pupaky prestali tvorit a zacali zasychat. Dokonca mu zacala dorastat srst. Zial, ked sme ich vysadili, pupaky sa zacali vracat, asi musime podavat dlhsie ako 3 mesiace a vydrzat.