BK Detox 100ml

Doplnkové krmivo vhodné pri:

potrebe očisty organizmu, rakovine, chorobách a poruchách spojených s krvou a pri potrebe posilnenia imunitného systému

Cena
51 €
42,50 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  > 5 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo vhodné pri potrebe očisty organizmu, rakovine, chorobách a poruchách spojených s krvou a pri potrebe posilnenia imunitného systému

Popis:

Toto doplnkové krmivo je vhodné pridávať do kompletného krmiva pri potrebe posilnenia imunitného systému zvieraťa, ktoré bojuje so závažnou chorobou, najmä pri rakovine. Vtedy je vhodné kombinovať ho s prípravkom ES Clear. Používa sa aj pri kožných problémoch a pri napadnutí zvieraťa vlasovcom psím, tzv. srdcovým červom.

Pridávame ho do krmiva aj v prípade, ak je pečeň zaťažená toxínmi, čím trpí nielen pečeň, ale i ostatné životné orgány. Je vhodné aj pri zvýšenej potrebe ochrany pred baktériami, vírusami a hubovými ochoreniami, je ideálny pre zvieratká s oslabenou imunitou.

V dnešnom svete plného škodlivých látok, ktoré vaše zviera vdychuje, konzumuje s jedlom, alebo sa mu dostanú do tela počas hry s plastovou hračkou či pri pití znečistenej vody je dôležité napomôcť organizmu zbaviť sa týchto škodlivých látok a zabezpečiť, aby sa neukladali v organizme a nespôsobili napríklad poškodenie pečene, zápal močového ústrojenstva, kožné alergie, nádory, zlý dych či problémy s dýchaním. 


Vhodné kombinovateľné produkty

ES Clear pri liečbe rakoviny

Turmeric pri rakovine a potrebe podpory orgánov

Milk Thistle pri potrebe podpory pečene a pri detoxikácii organizmu

Felimm pri ochoreniach FeLV, FIP, FIV

Natures Immuno pri zníženej imunite


Zloženie:

purifikovaná voda, sušená zmes (6% alkoholďatelina lúčna, lipkavec obyčajný, zederach indický, mahónia cezmínolistá, pupočník ázijský (Gotu Kola), rešetliak prečisťujúci, lopúch väčší, smilax lekársky, echinacea úzkolistá, Creosotov ker, Zanthoxylum americanum)


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy

1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratá vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt.