Felimm 100ml

Doplnkové krmivo vhodné pri:

FIV (vírusová imunodeficiencia mačiek), FIP (infekčná peritonitída mačiek), FeLV (vírusová leukémia mačiek), herpesvírusovej chorobe psov, parvovíruse a pri ostatných vírusových infekciách.

Cena
51 €
42,50 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  > 5 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo vhodné pri FIV (vírusová imunodeficiencia mačiek), FIP (infekčná peritonitída mačiek), FeLV (vírusová leukémia mačiek), herpesvírusovej chorobe psov, parvovíruse a pri ostatných vírusových infekciách.


Popis:

Toto bylinné doplnkové krmivo má širokospektrálne využitie. Dôsledne vybrané bylinné prísady sú vhodné ako doplnkové krmivo pri podpore oslabeného imunitného systému. Odporúčame ho pridávať do krmiva najmä vtedy, ak organizmus zvieraťa bojuje proti vírusom spôsobujúcim vírusovú imunodeficienciu mačiek, vírusovú leukémiu mačiek, infekčnú peritonitídu mačiek, herpesvírusovú chorobu psov, parvovirózu a iné vírusové infekcie.

Každá z týchto chorôb je pre zviera nesmierne vysiľujúca a priamo ohrozuje jeho život. Zviera často výrazne chudne, stráca chuť do jedla a stáva sa apatickým. Zviera potrebuje získať energiu potrebnú na boj s chorobou, udržať si chuť do jedla, zbaviť telo toxínov, je potrebné zvýšiť imunitnú odpoveď organizmu, aby dokázal adekvátne bojovať proti vírusom.

Doplnkové krmivo Felimm sa pridáva do krmiva pri boji s infekciou, ako podpora pri detoxikácii lymfatického systému, zvieraťu môže dodať chuť do jedla, zvýšiť energiu a môže napomôcť bojovať s infekciou horných dýchacích ciest.

Keďže niektoré z týchto chorôb zostávajú v tele zvieraťa po celý jeho život, je dôležité vytvoriť mu bezstresové prostredie, poskytnúť mu kvalitnú stravu, zabezpečiť dostatok pohybu a podporiť imunitu správnymi doplnkami výživy a doplnkovým krmivom. Felimm je v tomto prípade vhodné podávať dlhodobo a prispôsobovať dávkovanie podľa aktuálneho stavu zvieratka.


Vhodné kombinovateľné produkty:

Milk Thistle pri potrebe podpory pečene a obličiek

BK-Detox pri detoxikácii

Turmeric pri zníženej imunite a pri zápale

Resp-Aid pri vírusovom ochorení dýchacích ciest u mačiek

ES Clear pri rakovine

Natures Immuno pri chronických vírusových infekciách


Zloženie:

ľubovník bodkovaný, kurkumín, aloe vera, lucerna siata, lopúch väčší, mačací pazúr, divý zeler, púpava lekárska, pupočník ázijský, bradatec obyčajný, myrhovník molmolový, voduľka kanadská, purifikovaná voda, glycerín


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 4 hodnotenie
4x
0x
0x
0x
0x
 • 5
  Felimm pomohol viacerím mojím mačkám. Dávam pri novom príjme ak sú prechladnuté a hlavne pomohol našej dlhodobej dočaskovej cice Špagetke, ktorá má nezhubné nádory v pusinke a mala nonstop obrovské lymfatické uzliny. Už po dvoch týždňoch užívania sa uzliny dosť výrazne zmenšili a časom neboli vôbec hmateteľné. Dávam stále
 • 5
  Uvedený prípravok dávam už 2. mesiac môjmu najdúchovi Miškovi, ktorému boli diagnostikované choroby FIV a FeLV. Hoci vyzeral kocúrik na umretie a pani veterinárka ho chcela po diagnostikovaní oboch chorôb rovno uspať, Miško je dnes v rámci možností zdravý, čulý a žije si svoj mačací život. Dokonca som ho dala pred týždňom vykastrovať a kocúrik je úplne v pohode.
 • 5
  Náš 14 ročný kocúrik bol v zlej fyzickej kondícii, na kontrolnom odbere mu dali dorobiť test na vírusy, zistili FeLV. Dozvedela som sa o prípravku FELIMM , nasadili sme zároveň MULTI ESSENTIALS. Už po niekoľkých týždňoch mu opeknela srsť, stratený podkožný tuk vyplnil "diery " v lebke pod uškami a na chrbtici už nemusím rátať stavce. Zlepšila sa mu nálada aj kondícia. Na kontrolnom odbere po 5 mesiacoch mu vyšiel výsledok že je FeLV negatívny!!!! Pre mňa malý zázrak, tešíme sa všetci. Teraz ideme riešiť kĺbiky s YUCCA a Old TIMER. Za nás "palec hore", prípravky určite doporučujeme.
 • 5
  Super. Zázrak ????????????????????