Resp Aid 100ml

Doplnkové krmivo pri:

silnom kašli, bronchitíde, problémoch s hornými a dolnými dýchacími cestami, dýchavičnosti, kotercovom kašli.

Cena
61 €
50,83 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  4 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo pri:

silnom kašli, bronchitíde, problémoch s hornými a dolnými dýchacími cestami, dýchavičnosti, kotercovom kašli.

Popis

Skladba bylín, ktorá môže pomôcť pri problémoch dýchacieho ústrojenstva, pri upchaní dýchacích ciest, napomáha telu bojovať proti infekcii a môže napomôcť uľaviť pri dýchavičnosti. Zvieratká sú náchylné na infekciu či zápal dýchacích ciest rovnako ako ľudia. Prejavy sa môžu líšiť od prípadu k prípadu, no zväčša spozorujete opuchnuté a slziace oči, výtok z nosa, kýchanie, ťažkosti s dýchaním, kašeľ a malátnosť. Vtedy neváhajte pridať do kompletného krmiva doplnkové krmivo Resp-aid.

Vhodné kombinovateľné produkty

Stimmune pri kotercovom kašli a pri astme

BK-Detox pri bronchitíde

Felimm pri víruse spôsobujúcom zápal dýchacích ciest

Natures Immuno pri potrebe podpory imunity a priedušiek


Zloženie

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes (podbeľ liečivý, ibiš lekársky, skorocel väčší, divozel malokvetý, jablčník obyčajný, sladké drievko, lobelka nadutá, zázvor, myrhovník molmolový)


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.


Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 1 hodnotenie
1x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    p. Stanka nám neskutočne pomohla - našej 12r. čivavke s kolapsom trachei kedy pri každej ceste v aute chrčala a lapala po dychu, a kedy jej už naposledy aj doslova zmodrel jazyk pri presune na veterinu, o bežnom chrčaní počas dňa už ani nehovorím.. po pár mesiacoch malá zvláda hodinový presun bez jazyka vonku a od polky cesty už leží v peliešku ako keby sa nechumelilo ???? neverila som a odrádzala ma aj cena lebo NHV výrobky niesú lacné ale neľutujem a momentálne berieme aj na zväčšené srdiečko (dôsledok kolapsu), má aj málinko zvýšenú hodnotu obličiek a zároveň aj na zamedzenie rakovinových buniek keďže má po výbere ml. žľazy aby sa jej to nešírilo ďalej. veríme, že na najbližšom vyšetrení bude všetko v poriadku. ak chcete pre vášho psíka/mačičku niečo, čo vám na druhej strane nezničí iný orgán (ako napr. “liečba” kortikoidmi), odporúčam p. Stanku, ktorá tu pre nás bola vždy 24/7 a to doslova. ak sa mi navrhované riešenie z nejakého dôvodu nepozdávalo, mala x ďalších alternatív a nepresadzovala si za každú cenu iba NHV ale to, s čím má naozaj skúsenosti. mne sa to overilo a je to to najlepšie čo môžem pre našu krpatú v jej veku spraviť. veľmi ochotne poradí aj s výživou, či s inými prírodnými doplnkami a nepýta si za to nič. ďakujeme????☺️