HOLISTICKÉ PORADENSTVO

Poskytujem poradenstvo pre zvieratá i pre ľudí.

Zvieratku spolu vyberieme tie správne doplnky výživy a doplnkové krmivo, vhodnú stravu, poradím, ako zvieratko upokojiť, ako ho môžete masírovať a vám, majiteľom, pomôžem násť pokoj aj v zložitej situácii, keď je vaše zvieratko choré a vy sa cítite, akoby ste nevládali a boli na dne, práve vtedy, keď vás vaše zvieratko najviac potrebuje.

Nájdeme spôsob, ako vás upokojiť, aby ste zvieratku vedeli byť oporou. 

Práve preto vám okrem iného ponúkam aj lekcie správneho dýchania, pri ktorých sa naučíte, ako sa vďaka zmene zaužívaného spôsobu dýchania dokážete lepšie sústrediť, upokojiť sa, zlepšiť si trávenie, spánok a zmierniť následky stresu vo vašom tele. Jednoduché a vedecky podložené spôsoby dýchania vám zaberú maximálne 15 minút denne a dokážu doslova zmeniť váš život k lepšiemu. 

Som certifikovanou lektorkou Yoga body inštitúcie, študujem WEBB energy healing v Austrálii, čoskoro dosiahnem certifikát a budem poskytovať aj energetické masáže pre zvieratá.

Zameriavam sa na masáž fascií u zvierat i u ľudí. Tak často nájdeme boľavé miesto, ktoré neodhalilo RTG ani magnetická rezonancia. Fascia je typ spojivového tkaniva, väzivová štruktúra, ktorá obaľuje svaly, orgány, cievy a nervy a ak nie je dostatočne uvoľnená, dokáže spôsobovať bolesť kdekoľvek v tele.