Tripsy 100ml

Doplnkové krmivo pri:

chronických poruchách obličiek, zápale močového ústrojenstva, urolitoch, kameňoch a piesku v močových cestách a v močovom mechúre, zlyhaní obličiek.

Cena
51 €
42,50 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  > 5 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo pri:

chronických poruchách obličiek, zápale močového ústrojenstva, urolitoch, kameňoch a piesku v močových cestách a v močovom mechúre, zlyhaní obličiek.


Popis

Zmes bylín, ktorá môže napomôcť organizmu kontrolovať infekciu, vylúčiť kamienky, piesok a kryštály z močového ústrojenstva a udržiavať zdravé obličky a močový mechúr.

Najdôležitejšou prevenciu tvorby kamienkov je správna strava, preto ju nezanedbávajte. Tripsy sa môže zvieratku podávať do kompletného krmiva dlhodobo a je bez problémov kombinovateľný s klasickou medikamentóznou liečbou.


Vhodné kombinovateľné produkty

Milk Thistle pri potrebe podpory pečene a obličiek

Turmeric pri zápale

Stimmune pri nízkej imunite

Yucca pri zníženej chuti do jedla a pri bolesti

Natures Immuno pri nízkej imunite


Zloženie:

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes (kolinzónia kanadská, drobnobyľ poľná, hortenzia stromčekovitá, konopáč purpurový, ibiš lekársky, echinacea purpurová, mahónia cezmínolistá).


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 4 hodnotenie
4x
0x
0x
0x
0x
 • 5
  Užívame na zlyhávajúce ľadviny. Napriek tomu, že cica nie vždy chce jesť renalnu stravu, výsledky sa nezhoršujú a drží sa v pohode.
 • 5
  Tento produkt dávam môjmu kocúrovi 2 týždne, pretože čúral mimo WC, žral podstielku, nadmerne pil a podľa pána doktora mal piesok v močovode. Dnes už nenachádzam mláčky mimo toalety, podstielku kocúr tiež už neujedá a vodu pije v primeranom množstve. Za taký krátky čas taký úžasný výsledok považujem za malý zázrak.
 • 5
  Dobrý den,v lednu jsme spolu telefonovaly a já hledala pomoc pro mého teprve ročního kocourka,který už skoro po tři měsíce trápí struvity v moč.měchýři,kromě toho ještě eozinofilní vřed na tlamičce.Veterinářky už si s ním taky nevěděly rady.Na začátku dostal uropet pastu a granule na rozpouštění struvitů.Ale v lednu se ukázalo,že nic z toho nezabralo.Hledala jsem tedy pomoc mimo veterinu a našla Vás a vaše produkty.Objednala jsem na vaše doporučení a po skvělé konzultaci s Vámi NHV Tripsy a Natures Immuno.Poctivě jsem podávala dvakrát denně přímo do tlamy.Kocourek si pro sirupy chodil sám,moc mu chutnají.Vynechala jsem veškerou jinou léčbu,jak granule,tak uropet pastu.Chtěla jsem vědět zda sirupy pomůžou.Krmím syrovým masem,to jen tak mimo.Včera jsem jela s kočičákem na kontrolu.Udělal se ultrazvuk,rengen,rozbor moči a po struvitech ani známka.Veterinářky tomu nemohly uvěřit a opravdu na ultrazvuku pečlivě hledaly struvity.Pak se zeptaly,zda je to opravdu onen kocour,jestli jsem nevzala jiného.????
  Moc Vám děkuji!Mám neuvěřitelnou radost.
  Myslím,že veterinářky spolu se mnou budou Vaše produkty doporučovat.Hned se o ně zajímaly.

  Ještě jsem před necelým týdnem začla podávat sirup na imunitu dvěma kočinám,co už léta mají chronickou nevyléčitelnou rýmu a zdá se mi,že mnohem míň prskají.

  A vlastně ještě něco!Kocourkovi se zahojil a začal strácet i ten Eozinofilní vřed!❤️????
 • 5
  Nas kocur mal chronicky zapal mocoveho mechura kvoli struvitom, navyse sa mu mechur neustale upchaval a 3x sme skoncili na veterine, kde museli mechur spriechodnit. Znama mi odporucila Stanku a ta nam poradila Tripsy a Yuccu. Musim si zaklopat, ale ubehlo pol roka a nas kocur zatial nemal ani naznak problemu z mocakom. Dokonca uplne inak cika, cely zivot cikal po malych mnozstvach a prerusovane, teraz cika vela naraz a bez prestavok, uz nemava nehody vedla zachodiku, Stanka mi vysvetlila, ze to bolo prave preto, ze ho mocenie bolelo a spajal si tu bolest so zachodikom. Dakujeme za Kirka.