Turmeric 100ml

Doplnkové krmivo pri:

Artróze, artritíde, podpore zdravia kĺbov a kostí, zápale akéhokoľvek druhu, rakovine, nádoroch, podpore funkcie pečene, srdca a obehového systému, udržiavaní správnych hodnôt cholesterolu, správnych pankreatických funkcií, dermatitíde, poruchách obličiek, poruchách trávenia.

Cena
53,50 €
44,58 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  1 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo pri:

Artróze, artritíde, podpore zdravia kĺbov a kostí, zápale akéhokoľvek druhu, rakovine, nádoroch, podpore funkcie pečene, srdca a obehového systému, udržiavaní správnych hodnôt cholesterolu, správnych pankreatických funkcií, dermatitíde, poruchách obličiek, poruchách trávenia.

Popis

Kurkumín sa právom považuje za superpotravinu. Má protizápalové, antibakteriálne, antiseptické vlastnosti, pôsobí proti plesniam, proti zrážaniu krvi i ako antioxidant, vyživuje telo, a tým pádom podporuje celkovú vitalitu organizmu. Do stravy je vhodné pridávať ho pri mnohých zdravotných ťažkostiach ako napríklad pri zápaloch, rakovine, problémoch so srdcom, s pečeňou, pri autoimunitných chorobách, pri vysokých hodnotách tzv. zlého cholesterolu a pri artritíde.


Vhodné kombinovateľné produkty

Old Timer pri artritíde

Hearty Heart pri problémoch so srdcom

Tripsy pri problémoch s obličkami

ES Clear pri rakovine

Natures Immuno pri zníženej imunite, pri rakovine, na podporu kardiovaskulárneho systému a na celkovú podporu organizmu


Zloženie:

purifikovaná voda, glycerín, kurkumín (19%), čierne korenie.


Dávkovanie

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.

Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 1 hodnotenie
1x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    p. Stanka nám neskutočne pomohla - našej 12r. čivavke s kolapsom trachei kedy pri každej ceste v aute chrčala a lapala po dychu, a kedy jej už naposledy aj doslova zmodrel jazyk pri presune na veterinu, o bežnom chrčaní počas dňa už ani nehovorím.. po pár mesiacoch malá zvláda hodinový presun bez jazyka vonku a od polky cesty už leží v peliešku ako keby sa nechumelilo ???? neverila som a odrádzala ma aj cena lebo NHV výrobky niesú lacné ale neľutujem a momentálne berieme aj na zväčšené srdiečko (dôsledok kolapsu), má aj málinko zvýšenú hodnotu obličiek a zároveň aj na zamedzenie rakovinových buniek keďže má po výbere ml. žľazy aby sa jej to nešírilo ďalej. veríme, že na najbližšom vyšetrení bude všetko v poriadku. ak chcete pre vášho psíka/mačičku niečo, čo vám na druhej strane nezničí iný orgán (ako napr. “liečba” kortikoidmi), odporúčam p. Stanku, ktorá tu pre nás bola vždy 24/7 a to doslova. ak sa mi navrhované riešenie z nejakého dôvodu nepozdávalo, mala x ďalších alternatív a nepresadzovala si za každú cenu iba NHV ale to, s čím má naozaj skúsenosti. mne sa to overilo a je to to najlepšie čo môžem pre našu krpatú v jej veku spraviť. veľmi ochotne poradí aj s výživou, či s inými prírodnými doplnkami a nepýta si za to nič. ďakujeme????☺️