Hearty Heart 100ml

Doplnkové krmivo vhodné pri:

problémoch so srdcom, ochoreniach srdca, kardiovaskulárnych poruchách, napadnutí zvieratka vlasovcom psím - srdcovým červom.

Cena
49,50 €
41,25 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  2 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo vhodné pri problémoch so srdcom, ochoreniach srdca, kardiovaskulárnych poruchách, napadnutí zvieratka vlasovcom psím - srdcovým červom.


Popis:

Ak vášmu zvieratku diagnostikujú srdcové ochorenie, zvyčajne je to diagnóza na celý život. Preto je nesmierne dôležité doplniť jeho stravu a liečbu prírodnými doplnkami, ktoré prirodzene napomôžu organizmu fungovať lepšie. Toto doplnkové krmivo obsahuje bylinky, ktoré sa používajú na liečbu srdca už po stáročia. Bylinky môžu napomôcť posilniť kardiovaskulárny systém bez toho, aby príliš zaťažovali srdce. Hearty-heart sa do krmiva pridáva pri príznaoch, akými sú kašeľ, ťažkosti s dýchaním, úzkosť a nepokojnosť, pri potrebe zvýšiť energiu, zlepšiť prekrvenie srdca a tým aj mozgu, je vhodný aj ako doplnkové krmivo po mozgovej príhode a pri všetkých poruchách obehového systému.


Vhodné kombinovateľné produkty:

Turmeric pri potrebe podpory krvného obehu

Inulin-PK pri napadnutí vlasovcom psím

Lesstress pri úzkosti a nepokojnosti

Natures Immuno pri potrebe podpory kardiovaskulárneho systému


Zloženie:

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes(hloh obyčajný, topoľ balzamový, chmeľ obyčajný, valeriána lekárska, betonika lekárska, lobelka nadutá, imelo biele, srdcovník obyčajný, poniklec obyčajný)


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 1 hodnotenie
1x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Stanka, dakujeme ti za tvoje rady ohladom stravy a veterinara, za podporu, ktoru sme od teba citili vo dne i v noci. To pomahalo viac ako vsetky lieky. Dakujeme aj za odporucenie tohto produktu, nas psik Harry mal selest na stdiecku, pri namahe kaslal a ked sa privelmi tesil, niekedy az odpadaval. Na tvoju radu sme mu zacali davat Hearty Heart, Turmeric a Natures Immuno. Po 2 mesiacoch na nich vidime zlepsenie. Kasle uz iba obcas, za tu dobu nam neodpadol a po vonku chce behat ako raketa, co nerobil uz niekolko rokov. DAKUJEMEEEEEE. Aj keby mal zit uz iba kratko, to ako sa mu zlepsila kvalita zivota, stoji za kazde euro.