Lesstress 100ml

Doplnkové krmivo vhodné pri: 

strese, strachu, úzkosti a pri ďalších problémoch nervovej sústavy, pri zníženej imunite.


Cena
51 €
42,50 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  3 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo vhodné pri strese, strachu, úzkosti a pri ďalších problémoch nervovej sústavy, pri zníženej imunite.

Popis

Tento prípravok je vhodný najmä pre psov v prípadoch, keď pociťujú úzkosť alebo stres z odlúčenia od majiteľa, z nového prírastku do rodiny, prípadne sú rozrušené z iného dôvodu. Stres a úzkosť sa môže prejaviť v podobe neželaného hryzenia nábytku či dverí, robenia potreby v priestoroch bytu či domu, či iného dovtedy nezvyklého správania.


Vhodné kombinovateľné produkty

Multi essentials pre nutričnú podporu

Turmeric pri bolesti

Natures Immuno pri potrebe celkového posilnenia zdravia a imunity


Zloženie

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes (rumanček kamilkový, múčenka opletavá, medovka lekárska, reishi, všehojovec štetinatý (Sibírsky ženšen), echinacea úzkolistá)


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Bezpečné pre všetky spoločenské zvieratá. Odporúčame pre psy.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 1 hodnotenie
1x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    p. Stanka nám neskutočne pomohla - našej 12r. čivavke s kolapsom trachei kedy pri každej ceste v aute chrčala a lapala po dychu, a kedy jej už naposledy aj doslova zmodrel jazyk pri presune na veterinu, o bežnom chrčaní počas dňa už ani nehovorím.. po pár mesiacoch malá zvláda hodinový presun bez jazyka vonku a od polky cesty už leží v peliešku ako keby sa nechumelilo ???? neverila som a odrádzala ma aj cena lebo NHV výrobky niesú lacné ale neľutujem a momentálne berieme aj na zväčšené srdiečko (dôsledok kolapsu), má aj málinko zvýšenú hodnotu obličiek a zároveň aj na zamedzenie rakovinových buniek keďže má po výbere ml. žľazy aby sa jej to nešírilo ďalej. veríme, že na najbližšom vyšetrení bude všetko v poriadku. ak chcete pre vášho psíka/mačičku niečo, čo vám na druhej strane nezničí iný orgán (ako napr. “liečba” kortikoidmi), odporúčam p. Stanku, ktorá tu pre nás bola vždy 24/7 a to doslova. ak sa mi navrhované riešenie z nejakého dôvodu nepozdávalo, mala x ďalších alternatív a nepresadzovala si za každú cenu iba NHV ale to, s čím má naozaj skúsenosti. mne sa to overilo a je to to najlepšie čo môžem pre našu krpatú v jej veku spraviť. veľmi ochotne poradí aj s výživou, či s inými prírodnými doplnkami a nepýta si za to nič. ďakujeme????☺️