Multi Essentials 100ml

Doplnkové krmivo pri:

anémii, podvýžive, deficite minerálov a vitamínov, tráviacich problémoch, celkovej podpore organizmu, ideálne ako doplnok vitamínov a minerálov pri podávaní surovej či varenej stravy.

Cena
58,50 €
48,75 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  > 5 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo pri anémii, podvýžive, deficite minerálov a vitamínov, tráviacich problémoch, celkovej podpore organizmu, ideálne ako doplnok vitamínov a minerálov pri podávaní surovej či varenej stravy.


Popis

Unikátne bylinné zloženie tohto multivitamínového doplnkového krmiva pomáha doplniť chýbajúce vitamíny a minerály a tak podporiť celkové zdravie organizmu. V dnešnej dobe, žiaľ, aj pri kvalitnej doma varenej či surovej strave nevieme zaručiť vysoký obsah vitamínov a minerálov, keďže samotné rastliny ich už kvôli značne demineralizovanej pôde obsahujú omnoho menej.

Multi Essentials doplnia chýbajúce vitamíny a minerály, môže napomôcť podporiť trávenie a zlepšiť vstrebávanie živín, stimulovať metabolizmus, znížiť únavu, zvýšiť energiu a zlepšiť kvalitu pokožky a srsti.


Vhodné kombinovateľné produkty

Yucca pri anémii

Inulin-PK pri parazitoch

Stimmune pri podpore imunity

PetOmega pri celkovej podpore zdravia

Natures Immuno pri dodatočnej nutričnej podpore


Zloženie

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes (lucerna siata, ovos siaty, púpava lekárska, kelp, petržlenová vňať, ibiš lekársky, hviezdica prostredná, pŕhľava dvojdomá, všehoj ázijský, yucca, mahónia cezmínolistá)


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne s jedlom.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy 1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 2 hodnotenie
2x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Náš 14 ročný kocúrik bol v zlej fyzickej kondícii, na kontrolnom odbere mu dali dorobiť test na vírusy, zistili FeLV. Dozvedela som sa o prípravku FELIMM , nasadili sme zároveň MULTI ESSENTIALS. Už po niekoľkých týždňoch mu opeknela srsť, stratený podkožný tuk vyplnil "diery " v lebke pod uškami a na chrbtici už nemusím rátať stavce. Zlepšila sa mu nálada aj kondícia. Na kontrolnom odbere po 5 mesiacoch mu vyšiel výsledok že je FeLV negatívny!!!! Pre mňa malý zázrak, tešíme sa všetci. Teraz ideme riešiť kĺbiky s YUCCA a Old TIMER. Za nás "palec hore", prípravky určite doporučujeme.
  • 5
    Moj stary psik odmietal jedlo a velmi chudol. Veterinar si bol isty, ze ma rakovinu, no vysetrenia to vylucili. Skusili sme vsetky krmiva sveta, no nic nechcel. Z povodnej vahy 40 kil nam schudol n 29 a bol kost a koza. Stanka nam poradila nasadit Multi Essentials a Yuccu. Uz po 4 dnoch uzivania zacal byt Fredy plnsi zivota a najma CHUTILO MU JEST!!!! doma sme skakali od radosti cela rodina, ked zjedol pol misky masa. Na Stankinu radu sme zacali varit ryzu, masko a zeleninku a krasne sa rozjedol. Po Multi essentials zacal pomaly priberat a dnes sme uz skoro na povodnej vahe. Neskor sme nasadili este Old Timer kvoli klbom a Natures na celkove zlepsenie zdravia, kedze je starucky. Fesak sa po dvore nahana s mackami a doma nas nenecha oddychnut si. Za mna TOPKA!!!!!! Dakujeme