Recenzia Multi Essentials 100ml

Multi Essentials 100ml

Doplnkové krmivo pri:

anémii, podvýžive, deficite minerálov a vitamínov, tráviacich problémoch, celkovej podpore organizmu, ideálne ako doplnok vitamínov a minerálov pri podávaní surovej či varenej stravy.

Cena s DPH 58,50 €
Viac informácií
100 % 2 hodnotenie
2x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Náš 14 ročný kocúrik bol v zlej fyzickej kondícii, na kontrolnom odbere mu dali dorobiť test na vírusy, zistili FeLV. Dozvedela som sa o prípravku FELIMM , nasadili sme zároveň MULTI ESSENTIALS. Už po niekoľkých týždňoch mu opeknela srsť, stratený podkožný tuk vyplnil "diery " v lebke pod uškami a na chrbtici už nemusím rátať stavce. Zlepšila sa mu nálada aj kondícia. Na kontrolnom odbere po 5 mesiacoch mu vyšiel výsledok že je FeLV negatívny!!!! Pre mňa malý zázrak, tešíme sa všetci. Teraz ideme riešiť kĺbiky s YUCCA a Old TIMER. Za nás "palec hore", prípravky určite doporučujeme.
  • 5
    Moj stary psik odmietal jedlo a velmi chudol. Veterinar si bol isty, ze ma rakovinu, no vysetrenia to vylucili. Skusili sme vsetky krmiva sveta, no nic nechcel. Z povodnej vahy 40 kil nam schudol n 29 a bol kost a koza. Stanka nam poradila nasadit Multi Essentials a Yuccu. Uz po 4 dnoch uzivania zacal byt Fredy plnsi zivota a najma CHUTILO MU JEST!!!! doma sme skakali od radosti cela rodina, ked zjedol pol misky masa. Na Stankinu radu sme zacali varit ryzu, masko a zeleninku a krasne sa rozjedol. Po Multi essentials zacal pomaly priberat a dnes sme uz skoro na povodnej vahe. Neskor sme nasadili este Old Timer kvoli klbom a Natures na celkove zlepsenie zdravia, kedze je starucky. Fesak sa po dvore nahana s mackami a doma nas nenecha oddychnut si. Za mna TOPKA!!!!!! Dakujeme