Recenzia Felimm 100ml

Felimm 100ml

Doplnkové krmivo vhodné pri:

FIV (vírusová imunodeficiencia mačiek), FIP (infekčná peritonitída mačiek), FeLV (vírusová leukémia mačiek), herpesvírusovej chorobe psov, parvovíruse a pri ostatných vírusových infekciách.

Cena s DPH 51 €
Viac informácií
100 % 4 hodnotenie
4x
0x
0x
0x
0x
 • 5
  Felimm pomohol viacerím mojím mačkám. Dávam pri novom príjme ak sú prechladnuté a hlavne pomohol našej dlhodobej dočaskovej cice Špagetke, ktorá má nezhubné nádory v pusinke a mala nonstop obrovské lymfatické uzliny. Už po dvoch týždňoch užívania sa uzliny dosť výrazne zmenšili a časom neboli vôbec hmateteľné. Dávam stále
 • 5
  Uvedený prípravok dávam už 2. mesiac môjmu najdúchovi Miškovi, ktorému boli diagnostikované choroby FIV a FeLV. Hoci vyzeral kocúrik na umretie a pani veterinárka ho chcela po diagnostikovaní oboch chorôb rovno uspať, Miško je dnes v rámci možností zdravý, čulý a žije si svoj mačací život. Dokonca som ho dala pred týždňom vykastrovať a kocúrik je úplne v pohode.
 • 5
  Náš 14 ročný kocúrik bol v zlej fyzickej kondícii, na kontrolnom odbere mu dali dorobiť test na vírusy, zistili FeLV. Dozvedela som sa o prípravku FELIMM , nasadili sme zároveň MULTI ESSENTIALS. Už po niekoľkých týždňoch mu opeknela srsť, stratený podkožný tuk vyplnil "diery " v lebke pod uškami a na chrbtici už nemusím rátať stavce. Zlepšila sa mu nálada aj kondícia. Na kontrolnom odbere po 5 mesiacoch mu vyšiel výsledok že je FeLV negatívny!!!! Pre mňa malý zázrak, tešíme sa všetci. Teraz ideme riešiť kĺbiky s YUCCA a Old TIMER. Za nás "palec hore", prípravky určite doporučujeme.
 • 5
  Super. Zázrak ????????????????????