Alge-Ex 100 ml - Alge-Ex 100 ml

Doplnkové krmivo vhodné pri:

alergiách a sennej nádche


Cena
56 €
46,67 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom  > 5 ks
ks
Hmotnosť:
0.3 kg

Doplnkové krmivo vhodné pri alergiách a sennej nádche

Popis:

Imunitný systém zvierat, rovnako ako u ľudí, reaguje na podnety z vonkajšieho prostredia. Zvieratá môžu byť alergické napríklad na trávy, peľ, plesne či roztoče, môžu reagovať aj na čistiace prostriedky, ktoré používate v domácnosti. Ich imunitný systém vtedy prehnane reaguje na podnety, ktoré sú pre iných jedincov neškodné. 

Algae-ex sa pridáva do kompletného krmiva pri prejavoch sennej nádchy a iných prejavoch alergie na okolité prostredie, pri svrbení a slzení očí, tváre a pri kýchaní. Rovnako sa môže pridávať do kompletného krmiva pri zapálenej pokožke a pri prejavoch kontaktnej dermatitídy, teda pri kontaktnej alergii. Môže napomôcť udržiavať správnu funkciu imunitného systému.

Pred začatím užívania sa uistite, či stav nespôsobuje potravinová alergia, vtedy skúste zmeniť krmivo.

Pre správnu diagnostiku navštívte svojho veterinárneho lekára.


Zloženie:

purifikovaná voda, glycerín, sušená zmes (očianka Rostkovova, zázvor, rimbaba obyčajná, zlatobyľ (solidaro odora), echinacea úzkolistá) .


Dávkovanie:

Pre psy a mačky. Dvakrát denne.

0 - 7 kg           0,5 ml

8 - 14 kg         1,0 ml

15 - 20 kg       1,5 ml

21 - 27 kg       2,0 ml

28 - 34 kg       2,5 ml

nad 34 kg        3,0 ml

Malé zvieratká (zajace, králiky a fretky), vtáky a plazy

1 kvapka na každý kilogram váhy.


Vhodné pre všetky spoločenské zvieratká vrátane vtákov a plazov.


Upozornenie:

Neodporúča sa počas tehotenstva a laktácie. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 6 mesiacov. Pred použitím dôkladne potraste.

Pred začatím používania prípravku odporúčame navštíviť veterinárneho lekára, ktorý určí správnu diagnózu a rozhodne, či je toto doplnkové krmivo vhodné pre vaše zvieratko.

Naše bylinné produkty podávajte vždy minimálne 2 hodiny pred podaním alebo 2 hodiny po podaní klasických liekov.


Všetky uvedené informácie slúžia iba na vzdelávacie účely.

Máte otázku k produktu sem s ňou, radi Vám ju zodpovieme.

100 % 2 hodnotenie
2x
0x
0x
0x
0x
  • 5
    Alge-ex som zacala davat svojmu psikovi s hroznou alergiou. Skusali sme vsetky mozne iieky a dostupne doplnky, no nic nepomahalo. Dali sme urobit testy na alergie a intolerancie a vysli mu vysoke hodnoty na prachove roztoce. Po dvoch tyzdnoch uzivania vidim velky rozdiel. Psikovi prestalo tiect z nosa a z oci, menej sa skriabe. Doplnili sme aj Yuccu a po nej zacali odchadzat cervene flaky z bruska. Velmi sa tesime a dakujeme.
  • 5
    Dakujeme za pomoc nasej fenocke Abbie. 4 roky trpela alergiou na travu. V lete mala medzi vankusikmi na packach hnisajuce rany, stale si to lizala, slzili jej ocka, kychala po kazdej prechadzke. Po priblizne 2 tyzdnoch uzivania tohto pripravku sa zacali packy hojit a omnoho menej kychala a soplila. Az som zartovala, ze to zacnem davat sebe, lebo aj ja mam hroznu alergiu a nic mi nezabera. Dakujeme dakujeme!